Agustín Camón Lasheras | A – Permanent staff |
Alfonso Tarancon Lafita | A – Permanent staff |
Ana Maria Salinas Baldellou | A – Permanent staff |
Eduardo Follana Adin | A – Permanent staff |
Eduardo García Abancéns | A – Permanent staff |
Fernando Falceto Blecua | A – Permanent staff |
Gloria Luzón | A – Permanent staff |
Igor García Irastorza | A – Permanent staff |
Inés Cavero Peláez | A – Permanent staff |
Javier Redondo Martín | A – Permanent staff |
Jesús Clemente Gallardo | A – Permanent staff |
Jesús Gomez Gardeñes | A – Permanent staff |
Jorge Puimedón Santolaria | A – Permanent staff |
José Fernando Cariñena Marzo | A – Permanent staff |
José Manuel Carmona Martínez | A – Permanent staff |
José V. García Esteve | A – Permanent staff |
Luis Fernando Velázquez Campoy | A – Permanent staff |
Manuel Asorey Carballeira | A – Permanent staff |
Manuel Clemente Membrado Ibáñez | A – Permanent staff |
María Luisa Sarsa Sarsa | A – Permanent staff |
María Martínez Pérez | A – Permanent staff |
Pablo Díaz Benito | A – Permanent staff |
Sergio Pérez Gaviro | A – Permanent staff |
Siannah Peñaranda Rivas | A – Permanent staff |
Susana Cebrián Guajardo | A – Permanent staff |
Theopisti Dafní | A – Permanent staff |
Vicente Azcoiti Pérez | A – Permanent staff |
Yamir Moreno Vega | A – Permanent staff |
Ysrael Richard Ortigoza Paredes | A – Permanent staff |
Alejandro Vaquero Avilés-Casco | B – Temporary staff |
Ana Quintana García | B – Temporary staff |
Carlos Pobes Aranda | B – Temporary staff |
Cristina Margalejo Blasco | B – Temporary staff |
Francisco Javier Jiménez Albericio | B – Temporary staff |
Iván Coarasa Casas | B – Temporary staff |
Jaime Ruz Armendáriz | B – Temporary staff |
Javier Galán Lacarra | B – Temporary staff |
Juan Antonio García Pascual | B – Temporary staff |
Julia Katharina Vogel | B – Temporary staff |
Pietro Butti | B – Temporary staff |
Tomas OShea | B – Temporary staff |
Yikun Gu | B – Temporary staff |
Eduardo Royo Amondarain | B – Temporary staff |
Maurizio Giannotti | B – Temporary staff |
Álvaro Ezquerro Sastre | C – Research trainees |
Carlos Bouthelier Madre | C – Research trainees |
David Cintas González | C – Research trainees |
David Díez Ibáñez | C – Research trainees |
David Martínez Crespo | C – Research trainees |
Fernando Ezquerro Sastre | C – Research trainees |
Filip Reščić | C – Research trainees |
Jaime Apilluelo Allué | C – Research trainees |
Jorge Alda Gallo | C – Research trainees |
Luis Antonio Obis Aparicio | C – Research trainees |
Mathieu Kaltschmidt | C – Research trainees |
Maykoll A. Reyes Hung | C – Research trainees |
Óscar Pérez Lázaro | C – Research trainees |
Tamara Pardo Yanguas | C – Research trainees |
Yiseli Martínez Pérez | C – Research trainees |
Jorge Porrón Lafuente | C – Research trainees |
Itxaso B. Antolín Rojo | C – Research trainees |
Francisco Rodríguez Candón | C – Research trainees |
César Asensio Chaves | D – UZ Collaborators |
José Luis Alonso Buj | D – UZ Collaborators |
José Luis Cortés Azcoiti | D – UZ Collaborators |
José Mariano Gracia Bondía | D – UZ Collaborators |
Julio César Amaré Tafalla | D – UZ Collaborators |
Miguel Á. Pérez Torres | D – UZ Collaborators |
Alfonso Ortiz de Solórzano Aurusa | E – Admin & technical staff |
Ángel de Mira Bartolomé | E – Admin & technical staff |
Francisco Javier Mena Alastuey | E – Admin & technical staff |
Héctor Mirallas Sánchez | E – Admin & technical staff |
Juan Francisco Castel Pablo | E – Admin & technical staff |
María del Carmen Pérez Marín | E – Admin & technical staff |
Pedro José Justes Aizpún | E – Admin & technical staff |
Virginia Rodríguez Romeo | E – Admin & technical staff |
Jorge Marqués García | E – Admin & technical staff |
Ciaran O’Hare | F – External Collaborators |
Diego Blas Temiño | F – External Collaborators |
Fernando Arteche González | F – External Collaborators |
Francisco Javier Galindo Guarch | F – External Collaborators |
Héctor Gómez Maluenda | F – External Collaborators |
Jacobo Asorey Barreiro | F – External Collaborators |
José Javier Relancio Martínez | F – External Collaborators |
Laura Seguí Iglesia | F – External Collaborators |
Sven Heinemeyer | F – External Collaborators |
Sophia Hollick | F – External Collaborators |